Image
16.3.2015 0 Comments

Apple iTunes store postihol celosvetový výpadok

itunes2.jpg Väčšina služieb Applu zažila koncom týždňa dlhší výpadok, ktorý sa týkal aj App Store a iTunes Connect. Na iOS a Mac App Store sa používateľom zobrazovali rôzne chybové správy o tom, že zariadenie nie je schopné pripojiť sa, prípadne že niektoré položky nie sú k dispozícii. No výpadok zastihol aj vývojárov, ktorí hlásili nedostupnosť iTunes Connect a TestFlight.

O výpadku

Výpadok postihol značný počet používateľov v Spojených štátoch, Kanade, Austrálii, Veľkej Británii, Indii a mnohých ďalších krajinách po celom svete vrátane Česka a Slovenska. Služby boli nedostupné niekoľko hodín.

snimka_appstore.jpg

Apple aktualizoval svoju stránku, v ktorej sa venuje tejto téme po tom, čo sa zdvihla vlna otázok ohľadom tohto výpadku. Kalifornská spoločnosť uviedla, že iCloud postihol vo štvrtok výpadok, ktorý sa týkal všetkých používateľov medzi časovým úsekom zhruba 02:00 až 05:45 pacifického času, aj keď je jasné, že práve toto ovplyvnilo ostatné služby. Kým App Store a iTunes sa podarilo vrátiť do pôvodného stavu v niektorých krajinách, celosvetovo veľmi veľa služieb Applu stále hlásilo nedostupnosť alebo rozsiahle výpadky.

Zdroj: Svetapple.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá