30.6.2014 0 Comments

ČR: NETGEAR ako jediný dodávateľ sieťových technológií ponúka doživotnú 24/7 podporu pre produkty podnikovej triedy

Společnost NETGEAR®, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, rozšířila záruku a zákaznickou podporu u dalších svých produktů podnikové třídy - přepínačů, firewallů, bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů řady ProSafe, a síťových datových úložišť ReadyNAS a ReadyDATA. NETGEAR je tak v současnosti jediným dodavatelem síťových technologií, který nabízí svým zákazníkům doživotní technickou podporu v režimu 24/7 (24 hodin denně, 7 dní v týdnu).

Kromě doživotní technické podpory nyní NETGEAR jako další výjimečný bonus pro zákazníky poskytuje také garanci výměny hardwaru v následující pracovní den (Next Business Day, NBD), která ideálně doplňuje jeho unikátní doživotní hardwarové záruky pro produkty podnikové třídy. Přepínače ProSafe, bezdrátové síťové prvky a firewally, na něž se vztahuje doživotní záruka na hardware, tak nyní zahrnují i garanci výměny hardwaru v následující pracovní den. Podniková síťová datová úložiště ReadyNAS a ReadyDATA, která nabízejí rozšířenou pětiletou záruku na hardware, nyní obsahují i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru. Tato unikátní nabídka výrazně zrychlí a zjednoduší reklamační procesy zákazníkům i prodejcům.

„Společnost NETGEAR má 100% důvěru v kvalitu a spolehlivost našich výrobků. Naše rozšířená záruka i doživotní technická podpora pro produkty podnikové třídy jasně vyjadřují, že tuto důvěru přenášíme i k našim zákazníkům, systémovým integrátorům a obchodním partnerům," řekl John McHugh, viceprezident a generální ředitel divize NETGEAR Commercial Business Unit. „Chceme, aby pomoc pro naše zákazníky byla tak snadno dostupná, jako je instalace a používání našich produktů - kdykoli, kdekoli a rychle. Naše nové záruční podmínky garantují zákazníkům, že jsme zde, abychom jim vždy maximálně pomohli."

Nové záruční podmínky podstatně rozšiřují stávající záruku u produktů řady NETGEAR ProSafe podnikové třídy, u nichž byla dosud dostupná na dobu tří let od nákupu. Doživotní technickou podporu a NBD výměnu hardwaru mají nyní k dispozici majitelé všech zařízení podnikové třídy z produktových řad:

  • ProSafe přepínačů - od neřiditelných až po plně řiditelné
  • ProSafe bezdrátových kontrolerů a přístupových bodů
  • ProSafe Firewallů

NETGEAR rovněž ještě více rozšířil záruční podmínky u svých síťových datových úložišť, které byly již ve své předchozí verzi nejlepší ve své třídě. Kromě nové 24×7 doživotní technické podpory nyní získají zákazníci i pětiletou garanci NBD výměny hardwaru, která doplní stávající pětiletou záruku na hardware. Tyto výhody získají majitelé následujících produktů:

  • Desktopových zařízení ReadyNAS podnikové třídy (RN300/500/700)
  • Zařízení ReadyNAS v provedení rack (určená pro montáž do stojanu)
  • Pevných disků pro zařízení ReadyNAS podnikové třídy
  • Zařízení ReadyDATA a pevných disků pro zařízení ReadyDATA

„Výpadek sítě je nejhorší noční můra pro administrátory i šéfy IT oddělení, proto hledají dodavatele s nejspolehlivějšími výrobky a širokou nabídkou služeb i podpory," uvedl Matthias Machowinski, vedoucí analytik pro podnikové sítě a videa ve společnosti Infonetics Research. „Díky rozšíření záruky a nabídky podpory nastavila společnost NETGEAR nový standard, který přináší dosud nejvýhodnější kombinaci záručních služeb. Obchodní partneři i zákazníci tak mohou vyřešit své případné problémy opravdu velmi rychle."

Nová koncepce záruky společnosti NETGEAR platí pro stanovené síťové produkty zakoupené od 1. června 2014.

Více informací


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá