30.6.2014 0 Comments

ČR: Sophos vymenoval nového teritoriálneho manažéra pre región NEEMEA

Společnost Sophos jmenovala nového teritoriálního manažera pro region NEEMEA (východní Evropa, Střední Východ a Afrika). Stal se jím Thomas Thoelke, který dosud na pozici obchodního ředitele zodpovídal za oblast východní Evropy a Skandinávie. Thomas Thoelke posílil tým Sophosu v důsledku akvizice společnosti Astaro v roce 2011, kde působil od roku 2008. Dříve zastával různé obchodní pozice ve společnostech z oblasti distribuce a prodejního kanálu v Německu a Finsku. Ze své nové pozice bude Thoelke zodpovědný za nábor nových partnerů v regionu NEEMEA s důrazem na zefektivnění prodejních struktur Sophosu v tomto regionu.

„Thomas Thoelke prokázal schopnost přizpůsobit se různým kulturním prostředím a požadavkům partnerů napříč mnoha rozmanitými zeměmi. Byl to právě on, kdo měl klíčový vliv na náš úspěch v regionu NEEMEA. Díky svému nadšení a orientaci na výsledky se mu podařilo nejen efektivně řídit stávající vztahy, ale také vyhledávat nové obchodní příležitosti," řekl Kris Hagerman, výkonný ředitel Sophosu.

„Věřím, že Sophos má ohromnou příležitost získat značný podíl na trhu. Výrazné trendy jako cloud, mobilita, virtualizace nebo big data představují pro Sophos a jeho partnery výzvu k růstu. Jsem proto velice rád, že se stávám součástí týmu, který významně přispěje k bezpečnosti tohoto regionu," řekl Thomas Thoelke.

Fotografie Thomase Thoelkeho ke stažení zde.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá