Image
14.3.2014 0 Comments

Česká služba Ivio ponúka zadarmo filmy s reklamou

ivio.png Nová česká filmotéka Ivio láka používateľov na filmy zadarmo. Sú síce iba v SD rozlíšení, navyše s reklamou, ale je to popri službách Voyo, Topfun či KlikTV ďalšia alternatíva na legálne streamovanie filmového obsahu. Sprostredkovateľom virtuálneho kina je aplikácia Silverlight, filmy sú dabované, no možno sa prepnúť aj na pôvodnú zvukovú stopu. Pritom až 80 % titulov je k dispozícii zadarmo a bez registrácie.

Službu Ivio.tv prevádzkuje Hollywood Classic Entertainment, takže filmy pochádzajú z ponuky tohto distribútora. Dostupné sú aj platené účty, za 29 českých korún mesačne sa možno zbaviť reklám. S drahším prémiovým účtom (39 Kč/deň, 99 Kč/týždeň, 189 Kč/mesiac, 499 Kč/3 mesiace alebo 1999 Kč/rok) získate prístup k väčšiemu počtu filmov a seriálov v HD kvalite.

Niektoré filmy však nie sú v ponuke predplatených účtov, tie si možno pozrieť v priebehu 24 hodín po zaplatení jednorazového poplatku. Filmy bude možné sledovať v prehliadači, ale chystajú sa aj mobilné aplikácie pre iOS a Android. Každý používateľ môže svoj účet využívať maximálne na štyroch zariadeniach.

Zdroj: cnews.cz


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá