Image
2.3.2015 0 Comments

Google umožňuje pozrieť si a vypočuť históriu vášho hlasového vyhľadávania

google_reklama_812.jpg Mnohí asi viete, že vyhľadávací gigant Google uchováva celú históriu vášho vyhľadávania za predpokladu, že ste prihlásení do svojho účtu na desktope alebo smartfóne. V nastaveniach však môžete túto funkciu aj pozastaviť. Ale vedeli ste aj to, že Google uchováva aj záznam o histórii vášho hlasového vyhľadávania, hlavne na mobilných zariadeniach?

Hlasové vyhľadávanie sa objaví v histórii, keď sa hlas pred vyhľadávaním prevedie na text. Ak máte záujem, môžete si celú históriu Google Voice Search pozrieť, ak navštívite stránku history.google.com/history/audio. Samozrejme, musíte byť prihlásení do svojho účtu Google. História však nie je kompletná, pretože ide o novú službu.

google_voice_history.png

A čo je zaujímavé, Google ukladá aj pôvodný záznam vášho hlasu. Môžete teda počuť svoje hlasové vyhľadávanie po kliknutí na tlačidlo Prehrať (Play). A môžete takisto odstrániť konkrétny záznam, prípadne aj všetky hlasové vyhľadávania uvedené na stránke (hoci je otázne, či sa naozaj odstránia aj zo servera).

Zdroj: webtrickz.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá