Image
19.2.2018 0 Comments

HP rozširuje svoju ponuku zariadení formou služby (Device as a Service)

HP Inc. predstavilo svoje novinky v ponuke služieb Device as Service (DaaS)1 pre zákazníkov a partnerov vrátane nových možností v oblasti prediktívnej analytiky, ktorá bude teraz dostupná ako služba podporujúca širšiu škálu zákazníckych potrieb a vylepšených riešení zjednodušujúcich IT podporu vo firmách prostredníctvom HP Tech Café Market.

„Neustále rozširujeme ponuku našich služieb, pretože sme odhodlaní držať krok s meniacimi sa potrebami dnešných pracovníkov," povedal Guy Collet, šéf oddelenia Personal Systems Services pre oblasť EMEA z HP Inc. "Tieto rozšírené služby poskytujú modernej pracovnej sile chytré, zjednodušené riešenia a ako našim zákazníkom, tak aj partnerom a nám samotným otvárajú nové príležitosti k rastu.“

Rozrastanie ponuky HP DaaS ide ruka v ruke s tým, ako firemné IT oddelenia hľadajú nové spôsoby efektívnejšej správy zariadení od HP a iných výrobcov. V oblasti služieb vykazuje HP značný rast, jeho služby HP DaaS sú už teraz dostupné u takmer stovky partnerov po celom svete.

Analytika, prehľad a zjednotená správa koncových zariadení
Podľa to IDC2 63 % podnikových IT manažérov prehlasuje, že sú ich zdroje úplne vyčerpané správou zariadení, hoci by sa radšej zamerali aj na ďalšie IT projekty ako mobilitu, podnikové aplikácie a zabezpečenie. HP sa preto snaží ich zdroje uvoľniť a rozširuje možnosti hardvérovej analytiky v reálnom čase a proaktívnej správy zariadení. Nová služba od HP umožňuje zákazníkom analyzovať výkonnosť hardvéru, zistiť s predstihom potenciálne problémy a proaktívne implementovať nápravné opatrenia. Jedinečné možnosti dátovej analýzy HP DaaS sú teraz dostupné pre zariadenia s operačnými systémami Windows, Android, iOS aj MacOS - jedná sa teda o riešenie použiteľné naprieč operačnými systémami, ktoré zvýšia efektivitu IT a zároveň zlepšia aj skúsenosť ostatných zamestnancov.

Riešenia na mieru a maximálna flexibilita
HP DaaS môže byť tiež jednoducho prispôsobené presne na mieru jedinečným potrebám každého zákazníka pridaním špecifických služieb v rámci životného cyklu zariadenia. HP zároveň predstavilo aj službu HP Tech Café Market Enhanced, čo je výdajný automat a úložné riešenie, ktoré umožňuje okamžitý prístup k príslušenstvu a non-stop úložným skrinkám pre zariadenia vyžadujúce výmenu alebo opravu. Okrem predaja a úložných priestorov obstará HP zákazníkom aj objednávky, doplňovanie a reporting. Toto riešenie reaguje na potreby stále mobilnejších pracovníkov a výrazne zjednoduší život IT oddeleniam.

Viac informácií o HP Device as a Service sa dozviete na hp.com alebo nás môžete navštíviť na Mobile World Congress 2018 v Barcelone od 26. februrára do 1. marca 2018.

 


  1. Plány a/alebo sučastí HP DaaS sa môžu líšiť podľa regiónu alebo autorizovaného servisného partnera HP DaaS. Prosím, ohľadom špecifických detailov pre vašu oblasť sa obráťte na miestne zastúpenie HP alebo autorizovaného DaaS partnera. Služby HP sa riadia platnými podmienkami HP, ktoré boli zákazníkovi poskytnuté v dobe ich zakúpenia. Zákazník môže mať ďalšie zákonné práva podľa platných miestnych zákonov, a tieto práva nie sú ovplyvnené servisnými podmienkami HP alebo obmedzenou zárukou HP poskytnutou s vašim produktom od HP.
  2. Štúdia „IDC Commercial IT Needs and Biggest Challenges: IDC DaaS Americas Study“, október 2016
 

 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá