Image
31.8.2017 0 Comments

Helena Maršíková na pozícii Channel Marketing Director v spoločnosti GFI Software

Držiteľka tohtoročného globálneho ocenenia časopisu CRN je zodpovedná za americké trhy, ale aj za Českú republiku a Slovensko

GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, menoval Helenu Maršíkovú na globálnu pozíciu Channel Marketing Director v regióne AMERICAS a CZSK. Helena Maršíková, ktorá bude na tejto pozícii zodpovedná za marketingovú podporu partnerov spoločnosti GFI Software v regióne vrátane Českej republiky a Slovenska, prišla z Kerio Technologies, získanej akvizície GFI Software začiatkom tohoto roku.

Helena bola súčasťou marketingového tímu Kerio Technologies od roku 2004 a zásadnou mierou prispela k rastu nepriameho predaja a celosvetovému úspechu riešení Kerio. Od roku 2015 pracovala ako marketingová riaditeľka pre partnerský predaj Kerio z kalifornského San Jose. Od tohto roku je jednou z vedúcich osobností globálneho marketingového tímu GFI Software. 

Potvrdením marketingových zručností Heleny Maršíkovej je nedávne zaradenie do prestížneho zoznamu Women of the Channel 2017 časopisu CRN, ktorý každoročne oceňuje ženy z celého sveta za ich profesijné schopnosti, praktické výsledky a oddanosť partnerskému businessu. Zoznam tohtoročných Women of the Channel vyšiel v júnovom vydaní časopisu CRN Magazine.

„Partnerská podpora zo strany Heleny je od samého začiatku na vysokej profesionálnej úrovni a jej aktuálna pozícia v rámci GFI Software je toho dôkazom,“ povedal Zdeněk Bínek zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Jej odhodlanie a skúsenosti veľmi pomáhajú pri integrácii riešení Kerio do nášho distribučného portfólia a začleňovaní nových predajných partnerov a umožňujú nám poskytovať predajcom maximálnu starostlivosť.“ 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá