Image
14.3.2014 0 Comments

Hudba Google Play už čoskoro aj na Slovensku, už vieme koľko zaplatíme

google_play.png Google spustí službu pre slovenských používateľov už v najbližších dňoch. Používateľom prinesie 3 kľúčové funkcie. Hlavnou súčasťou služby bude internetový obchod Google Play, ktorý ponúka viac ako 20 miliónov piesní z celého sveta. Súčasťou ponuky bude aj väčšina populárnej slovenskej hudobnej produkcie od známych aj menej známych interpretov.

Používatelia budú môcť využiť aj neobmedzený prístup k miliónom skladieb a hudobných albumov pod názvom Hudba Google Play Naplno. V rámci služby Naplno bude možné vytvárať interaktívne playlisty (tzv. rádiá) podľa vybranej skladby alebo interpreta, ľubovoľne dopĺňať a vymazávať pesničky zo zoznamu. Tiež bude možné prezerať si odporúčania hudobných expertov, vyhľadávať skladby podľa žánru a pomocou funkcie „Okamžité počúvanie" si zapnúť hudbu, ktorú používateľom služba ponúkne na základe ich obľúbených skladieb.

Mesačné predplatné pre službu Naplno bude stanovené na 5,49 EUR/mesačne, pričom do konca apríla bude môcť ktokoľvek využiť zvýhodnenú ponuku a získať predplatné za 4,49 EUR/mesačne. Prvých 30 dní využívania služby bude pre všetkých nových používateľov bezplatné, aby si službu mohli nezáväzne vyskúšať.

Treťou kľúčovou funkciou služby bude možnosť využívať ju ako úložisko a nakombinovať vytvorenú knižnicu s vlastnou hudbou. V rámci služby bude možné nahrať svoju súkromnú hudobnú zbierku v rozsahu až 20 tisíc skladieb, uložiť si ju zadarmo v cloude a mať k nej prístup zo svojich zariadení.

Slovenskí používatelia sa na službu Hudba Google Play môžu tešiť už v najbližších dňoch a okrem webového rozhrania k nej budú mať prístup aj zo svojich Android a iOS zariadení.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá