Image
15.2.2018 0 Comments

ISE 2018: LG

Expozícia spoločnosti LG je vždy pastva pre oči a nebolo to inak ani tentoraz. LG je  svetový líder v technológii panelov OLED, a tak rozhodne bolo na čo sa pozerať.

Expozícii dominovala inštalácia Canyon Attractor zložená zo 60 flexibilných displejov OLED Open Frame s veľmi tenkým rámikom. Tieto zobrazovače vďaka svojej ohybnosti umožňujú použitie v najrôznejších druhoch veľkoplošných inštalácií, kde je potrebné prispôsobenie nezvyčajným tvarom.

Najväčšie lákadlo expozície boli 55" transparentné displeje OLED s ultratenkými rámčekmi, ktoré sa predvádzali v efektnej choreografii.

Táto unikátna technológia sa obzvlášť hodí do rôznych maloobchodných priestorov a umeleckých galérií, kde môžu byť výrobky a displeje umiestnené za transparentnou obrazovkou zobrazujúcou videá alebo špeciálne efekty. V stánku sme mohli vidieť aj novú digitálnu videostenu so svietivosťou až 1500 nitov, vhodnú ako reklamná plocha do silnejšie osvetlených priestorov.

Mohli sme vidieť aj aplikácie zobrazovačov OLED ako informačných či reklamných panelov na zastávkach hromadnej dopravy, letiskách a podobne. Jedna časť expozície bola venovaná využitiu panelov OLED v luxusných módnych predajniach, kozmetických salónoch a ďalších prevádzkach. Okrem klasických panelov OLED na šírku či na výšku tu boli inštalované aj obojstranné panely OLED.

Okrem reklamných panelov spoločnosť LG predstavila aj nové interaktívne dotykové tabule s rozlíšením Ultra HD a uhlopriečkou 86" a takisto špeciálnu tabuľu s ultraširokouhlým obrazom s uhlopriečkou 88".

 

Zaujímavá bola aj transparentná farebná LED fólia, určená predovšetkým na inštaláciu na veľké sklené plochy. Okrem veľkoplošných displejov spoločnosť LG predstavila aj nové modely monitorov s rozhraním Thunderbolt, s rozlíšením 4K a 5K a pomerom strán 16:9 aj 21:9. Prezentovaných bolo aj niekoľko modelov špecializovaných medicínskych monitorov pre štandard DICOM.

Zaujímavé bolo, že aj priestor recepcie v stánku LG bol osvetlený dizajnovými svietidlami s technológiou OLED.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Systém Dentis pomáha zubárom byť efektívnejším

08.08.2019 10:08

Špeciálny projekt Aj slovenský softvér vie preraziť a konkurovať aj tým zabehnutým. Príkladom nie je len Eset, či Sygic, ale aj  špeciálny softvér určený pre zubných lekárov a kliniky – Dentis.  Ten ...

Produkty

Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

17.07.2019 08:58

Lenovo ThinkBook 13s je novou kategóriou pracovného zariadenia pre mladých biznismenov.  Práve oni si vyžadujú, aby ich zariadenie bolo dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli používať celý deň bez ...

Produkty

Nový rad Konica Minolta bizhub i-Series

21.06.2019 08:21

Špeciálny projekt Konica Minolta ohlásila nový rad kancelárskych zariadení s označením bizhub i-Series. Ich ambíciou je posunúť multifunkčné zariadenia do novej, digitálnej doby. Pozreli sme sa na to ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá