Image
11.12.2017 0 Comments

Knižné novinky

Jak točit skvělá videa pro YouTube

Chcete natáčať zaujímavé videá? Chcete byť na YouTube viditeľní a zbierať predplatiteľov? V tom prípade držíte v ruke tú správnu knihu, ktorá vás naučí, ako nakrúcať a strihať kvalitné a zaujímavé videá. Slávnym youtuberom sa môže stať ktokoľvek, tak prečo nie práve vy? Neváhajte, vezmite kameru a vrhnite sa na natáčanie.

Autor: Brett Juilly
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 8,49 EUR

Séria detektívok Roberta Galbraitha BOX

Tri knihy, tri detektívne prípady, ale ešte niečo navyše. Cormoran Strike a jeho pôvabná pravá ruka Robin Ellacottová vás prevedú najrôznejšími kútmi Londýna. Zavítate do klubov, kde sa bavia celebrity, ale aj do zapadnutých robotníckych bistier, zistite, že nebezpečenstvo číha aj vo vydavateľskom svete, ale aj to, že tiene z minulosti sa môžu vynoriť kedykoľvek.

Autor: Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingovej)
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 37,32 EUR

Ledové sestry (audiokniha)

Rok po smrti malej Lýdie sa jej rodičia Sarah a Angus s jej jednovaječným dvojčaťom Kirstie odsťahujú na malý izolovaný ostrov. Dúfajú, že tam začnú nový život. Lenže Kirstie vyhlási, že došlo k omylu a že je v skutočnosti Lýdia. Angus odchádza za prácou a Sarah, ktorú búrka uväznila s dcérou na ostrove, objaví v zamknutom manželovom bielizníku dôkaz, že skutočnosť je ešte desivejšia než jej najhoršie obavy.

Autor: S. K. Tremayne
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 11,04 EUR

Mozog

Z temnoty a ticha našej lebky ovláda mozog každodenne príbehy reality a určuje, kým sme. V rámci svojich výskumov a experimentov sa David Eagleman vydáva do sveta extrémnych športov, trestného práva, neverbálnej komunikácie, genocídy, operácií mozgov, intuície, robotiky a hľadania nesmrteľnosti. Pripravte sa na napínavú výpravu do vnútorných svetov. V zdanlivo nekonečnej sieti miliárd mozgových buniek a biliónov synapsií vzniká niečo, čo by ste tam nečakali: vy sami.ň

Autor: David Eagleman
Vydavateľ: www.albatrosmedia.sk
Odp. cena: 12,32 EUR

Jóga pro sportovce

Športový tréning kladie zvýšenú záťaž na určité svalové skupiny, zatiaľ čo iné zostávajú v pozadí. Joga dokáže vyvážene pôsobiť na všetky svalové skupiny, ktoré sú namáhané pri každodennom konkrétnom cvičení. Autorka, inštruktorka jogy, trénuje a trénovala mnoho vrcholových športovcov, ktorým pomohla k lepšej pohyblivosti, vytrvalosti a spevneniu svalového korzetu. Jej kniha prináša podrobný opis a ilustrácie jogových ásan a zostáv, vhodných na posilnenie alebo pretiahnutie jednotlivých svalových skupín.

Autor: Cunningham Ryanne
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 15,20 EUR

Akupresura v praxi

Táto jednoduchá, pre praktickú potrebu a výučbu dobre štruktúrovaná publikácia je skvele obrazovo dokumentovaná. Medzi početnými indikáciami liečby (najmä pri funkčných poruchách) možno vymenovať napríklad niektoré dýchacie ťažkosti (možno skúšať pri alergii, astme, prechladnutí, bolesti v hrdle...), ďalej niektoré kardiovaskulárne ťažkosti (pri niektorých typoch prekolapsových stavov, pri stavoch so zlým prekrvením končatín, pri závratoch...), vybrané gastrointestinálne ťažkosti (pri niektorých problémoch so žalúdkom, pri pálení záhy, pri zápche...), ďalej bolesti hlavy, poruchy spánku a mnohé ďalšie.

Autor: Mildt Christina
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 31,88 EUR

Začínám si kreslit – zábava krok za krokem

Chceš si nakresliť zvieratká, rastliny, dopravné prostriedky alebo napríklad zábavné príšerky?  Pomocou návodných obrázkov sa naučíš parádne kresliť pekne krok za krokom. Hotové kresby si potom môžeš vyfarbiť podľa svojich predstáv a pochváliť sa rodičom alebo ich venovať kamarátom. A pritom si ešte hravou formou uvoľníš ruku a precvičíš sústredenie i trpezlivosť.

Autor: Václav Ráž 
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 6,88 EUR

Jak překonat negativní emoce a myšlenky

Vďaka tejto knihe si dokážete poradiť! Uznávaní psychológovia a úspešní autori niekoľkých kníh vám ukážu, ako ovládnuť myšlienky, ktoré sú kľúčom k vašim pocitom, a nájsť cestu k spokojnejšiemu a šťastnejšiemu životu. Na mnohých príkladoch a cvičeniach sa naučíte, ako pracovať so svojimi vnútornými monológmi, aby vám pomáhali, a nie škodili. Dozviete sa, ako emócie vznikajú, ako si privodiť tie dobré aj ako sa oslobodiť od tých negatívnych a ochromujúcich.

Autor: Doris Wolf, Rolf Merkle
Vydavateľ: www.grada.sk
Odp. cena: 12,43 EUR

 

 

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá