30.11.2012 0 Comments

Logicu Slovakia, ktorá je teraz súčasťou skupiny CGI, povedie Milan Grega

Na pozíciu výkonného riaditeľa spoločnosti Logica Slovakia, ktorá je teraz súčasťou skupiny CGI, nastúpil v októbri Milan Grega. Nahradil tak odchádzajúceho Petra Morvica.

Milan Grega je absolventom Elektrotechnickej fakulty STU Bratislava, kde vyštudoval odbor Technická kybernetika. Celý profesijný život sa pohybuje v oblasti IKT. Naposledy pracoval v spoločnosti Corinex Group, kam v roku 1998 nastúpil ako projektový vedúci a postupne prešiel viacerými riadiacimi funkciami. V roku 2001 sa stal členom predstavenstva, ktorému v posledných troch rokoch predsedal. K jeho záľubám patrí lyžovanie, plávanie a čítanie. Voľný čas rád trávi s rodinou a s priateľmi.

„Do spoločnosti Logica, ktorá je súčasťou skupiny CGI, som prišiel predovšetkým s úlohou posilniť jej pozíciu na slovenskom trhu. Som presvedčený, že firma disponuje silným potenciálom pre dosiahnutie tejto méty. Urobím maximum pre to, aby sme spolu s celým tímom dokázali, že naším súčasným aj budúcim zákazníkom môžeme byť spoľahlivým partnerom a užitočným sprievodcom na ceste za ich cieľmi," hovorí Milan Grega.

Nový výkonný riaditeľ prináša do firmy cenné obchodné skúsenosti a kontakty. „Veríme, že s jeho prispením upevníme svoje postavenie na Slovensku, získame nové zaujímavé projekty a zaistíme ďalší rozvoj skvelého tímu ľudí, ktorý v Bratislave máme," uviedol Štefan Szabó, generálny riaditeľ pre región Českej republiky, Slovenska, strednej a východnej Európy.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá