Image
31.8.2017 0 Comments

Logitech predstavuje reproduktor MX Sound

Špičkový elegantný Bluetooth® reproduktor na stôl s neuveriteľným zvukom

Spoločnosť Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes predstavila špičkové stolné Bluetooth reproduktory Logitech® MX Sound so skvelým zvukom v štýlovom prevedení. Vytvárajú skutočný zážitok vďaka meničom najvyššej kvality a dozadu smerovaným zvukovodom, nech už ide o hudbu, filmy alebo videá. Zostava MX Sound má pohybom aktivované ovládacie prvky, ktoré zaisťujú ľahkú úpravu hlasitosti a jednoduché párovanie so zariadeniami s rozhraním Bluetooth.„Vďaka MX Sound teraz môžete mať úžasný zvuk vďaka produktu, ktorého dizajn bude navyše ladiť i s najšpičkovejším prostredím stolných počítačov,“ povedal Philippe Depallens, viceprezident a generálny riaditeľ divízie Logitech Audio. „Tento výnimočný reproduktor bol od základov navrhnutý s cieľom ponúknuť bohatý a plný zvuk, ktorý vás pohltí, nech už budete streamovaľ hudbu zo svojho počítača, smartfónu alebo tabletu.“

Vďaka výkonu 24 wattu v špičke, vynikajúcim driverom a dozadu smerovaným zvukovodom poskytuje reproduktor MX Sound vysoko kvalitný zvuk s basmi, ktoré precízne reprodukujú zvuk tak, ako to chceli umelci, čo je jedinečný rys, ktorý sa väčšine reproduktorov tejto veľkosti nedarí naplniť.

Podsvietené dotykové ovládacie prvky umožňujú ľahkú úpravu hlasitosti alebo párovania so zariadeniami s rozhraním Bluetooth. Režim spánku sa aktivuje automaticky po 20 minútach nečinnosti, a šetrí tak energiu. Vďaka strieborným dizajnovým prvkom a špeciálnemu poťahu z tkaniny ladí vzhľad reproduktorov MX Sound skvelo s ďalším príslušenstvom špičkového produktového portfólia spoločnosti Logitech, ako je vyspelá klávesnica Logitech CRAFT Advanced Keyboard s novým otočným kolieskom, diaľkovým ovládačom prezentácií Logitech Spotlight Presentation Remote a myšou Logitech MX Master 2S.

Cena a dostupnosť
Očakáva sa, že reproduktor Logitech MX Sound bude k dispozícii na Slovensku a v Českej republike koncom septembra 2017 u vybraných predajcov za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 €. Podrobnejšie informácie o vlastnostiach a funkciách tohoto produktu môžete získať na adrese Logitech.com, našom blogu alebo sa s nami spojte na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

 

Zobrazit Galériu
Autor: Logitech

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá