29.11.2012 0 Comments

Minerva Česká republika se opäť stala Distribútorom roka

Minerva získala ocenenie Distribútor roka 2012 v distribútorskej sieti spoločnosti QAD v regióne EMEA. Minerva ČR toto ocenenie získala v minulosti už niekoľkokrát a opätovne potvrdila svoju významnú pozíciu dodávateľa ERP systému QAD v Českej a Slovenskej republike.

V slovinskej Ljubjane sa 12. a 13. novembra konalo stretnutie distribútorov spoločnosti QAD Teamwork pre oblasť EMEA. Na tomto stretnutí vyhlasuje QAD pravidelne ocenenia v niekoľkých kategóriách a spoločnosť Minerva získala hlavnú cenu Distribútor roka 2012. Ocenenie Distribútor roka 2012 v rámci celého teritória EMEA získala Minerva predovšetkým za kvalitné implementačné, konzultačné a servisné služby a predaj v Českej a Slovenskej republike. Cenu za spoločnosť Minerva ČR prevzal predseda predstavenstva Petr Koptík z rúk CEO a spoluzakladateľa QAD Karl Lopkera.

Spoločnosť MINERVA je výhradným poskytovateľom podnikových aplikácií firmy QAD v ČR a SR a pôsobí tiež ako distribútor QAD vo východnej Európe
Minerva ČR je organizácia úzko orientovaná na zákazníka, ktorá pomáha výrobným a distribučným spoločnostiam zlepšiť ich celkové riadenie podniku s väčšou efektívnosťou, kontrolou a produktivitou implementáciou informačných systémov. Minerva ČR je schopná svojim zákazníkom ponúknuť všetky služby od inštalácie softwaru a poradenstva až po systémovú integráciu a e-business riešenia svetovej triedy. Dlhoročné skúsenosti na trhu plánovania podnikových zdrojov (ERP) a viac ako 150 spoločností používajúcich informačný systém QAD Enterprise Applications v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, v Rumunsku, v Rusku, na Ukrajine a v Litve potvrdzujú, že spokojnosť zákazníka je pre Minervu ČR záväzkom. Viac informácií nájdete na www.minerva-is.eu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá