Image
30.6.2014 0 Comments

Multifunkčná rúra Electrolux EOB8956VAX s funkciou SousVide

Predstavte si, ako ohúrite svoje okolie kvalitou chutí jedál ako z reštaurácií, s udelenou Michelinovou hviezdou, v pohodlí vášho domova. Staňte sa profesionálmi vo varení na pare. Electrolux, s takmer 100 ročnou praxou, prichádza na trh s unikátnou kombináciou spotrebičov, ktoré umožňujú domácu prípravu jedál SousVide spôsobom. Metódu varenia SousVide široko využíva viac ako polovica špičkových reštaurácii po celom svete.

PSEEOV130F000010.jpg

Technika varenia SousVide
Techniku varenia SousVide tvorí proces pozostávajúci z dvoch častí. V prvom rade treba uložiť ingrediencie do vákuovo tesniaceho vrecúška, vákuovo utesniť a následne variť v pare pri veľmi nízkych teplotách, v rozmedzí od 54 do 80 stupňov. Jednoducho tak môžeme pripraviť vysoko kvalitné jedlá bez ohrozenia nutričných hodnôt jednotlivých surovín. Marinády, korenie a bylinky v kombinácii s mäsom alebo rybou, uzatvorené vo vákuovom vrecúšku, zaručia jedlu maximálne naplnenie chuťou. Následné využitie pary počas dlhšej doby varenia plne umožňuje, aby sa všetky príchute efektívne spojili bez rizika prevarenia.

Táto metóda varenia umožňuje pripraviť väčšinu jedál vopred. Používanie vákuového tesnenia dovoľuje pred pripravené potraviny odložiť do chladničky či mrazničky a dokončiť jedlo neskôr, vo vyhovujúcom čase. Electrolux prináša nakombinovanú inováciu parnej rúry a vákuového modulu tak, aby pomáhala uchovávať potraviny zdravé a vo svojej pôvodnej nutričnej podobe.

Multifunkčná rúra s integrovanou funkciou pary a funkciou SousVide má vnútorný objem 73 l. Rúra je vybavená funkciou čistenia parou, takže starosti s ručným umývaním rúry odpadajú. Vďaka mäsovej sonde je jednoduché zistiť, kedy pripravované mäso dosiahlo správnu vnútornú teplotu, bez nutnosti otvárania dvierok rúry. Parné pečenie je možné na troch úrovniach. Program 25 % pary vytvorí vďaka horúcemu vzduchu chrumkavú kôru na hydine a vďaka pare ostane naopak vnútro šťavnaté a mäkké. Chrumkavé pečivo dosiahnete s programom 50 % pary a maximum vitamínov, vône a farieb uchováte s programom 100 % pary. Multifunkčná rúra má energetickú spotrebu A- 20 %.

Doporučená cena modelu Electrolux EOB8956VAX je 1 399 Eur (vrátane DPH a recyklačného poplatku)


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá