30.11.2012 0 Comments

Najnovšia verzia nástroja PersonalEffect od XMPie bola uvedená na GRAPH EXPO 2012

Spoločnosť XMPie, ktorú vlastní spoločnosť Xerox a ktorá patrí medzi popredných poskytovateľov softvérových riešení pre riadenie individualizovanej komunikácie (ICM), predstavila na veľtrhu GRAPH EXPO 2012 novú verziu nástroja PersonalEffect 6. Najnovšia verzia rodiny desktopových a serverových riešení pre multikanálovú komunikáciu 1:1 zlepšuje a zjednocuje hlavné funkcie programu pre lepšiu komunikáciu a spoľahlivosť.

Formát XMPie XLIM umožňuje užívateľom rýchlu produkciu graficky jednoduchých dokumentov a ocenia tiež možnosť použitia tohto formátu v PersonalEffect 6. Vďaka podpore dynamických tabuliek, sledovaniu a ovládaniu automatického toku textu môžu dizajnéri vytvárať rozsiahle návrhy v rámci prostredia programu Adobe InDesign. To všetko pri udržaní rýchlostí procesov a vysokej produktivity umožnenej formátom XLIM. Navyše „engine", na ktorom je XLIM postavený, teraz úplne spolupracuje s pôvodným PDF formátom, čo znamená väčšiu úsporu času vďaka eliminácii konverzie z PostScript na PDF.

PersonalEffect 6 prináša taktiež značné zlepšenie výkonu, spoľahlivosti a použiteľnosti služby XMPie e-Mail Service. V praxi to znamená, že užívatelia majú teraz možnosť výberu z dvoch workflows pre vytváranie personalizovaných e-mailov a ich doručovanie. Nová možnosť workflow prenáša tvorbu e-mailov na poskytovateľov služby elektronickej pošty, čo umožní až 16-krát vyšší výkon a rýchlosť doručovania. Vylepšenie HTML/TXT editora, napr. importovaný odkaz na ADOR Object slúžiaci ako funkcia „Zobraz v prehliadači", statické nahrávanie obrázkov a ďalšie. Taktiež umožňujú rýchlejšie a jednoduchšie vytváranie e-mailových projektov v konzole uProduce.

Genna Trombley, Account Coordinator v DMX Marketing Group, je nadšená z nových možností práce s e-mailom a produktívnosťou PersonalEffect 6. „Príprava kampane zhruba so 100 000 príjemcami, ktorá spravidla zaberala osem až desať hodín času, teraz zaberie jednu hodinu. Navyše vylepšené možnosti e-mailu ponúkajú simultánne doručovanie, čo nám zaistí lepšie načasovanie doručovania pre všetkých v rovnakú dobu a konkrétne výsledky."

Ďalšie zlepšenie u PersonalEffect 6:

  • PersonalEffect 6 podporuje Creative Suite 6. Výsledkom pre užívateľov môže byť využitie nových funkcií, ako implementácia v 64 bitovom rozhraní alebo úprava textových rámčekov.
  • Nová funkcia ulmage On Demand optimalizuje poskytovanie webových stránok a e-mailov obsahujúcich personalizované obrázky, ktoré sú vytvárané za „behu".
  • Nová metóda pre prácu so zdrojmi dát vo forme súborov šetrí čas a prináša spoľahlivejšiu prácu s dátami.
  • Zlepšenie sledovania výkonu pre skupinové úlohy, ktoré zahŕňajú rýchlejšie vkladanie získaných dát do databázy a zníženú konzumáciu SQL serverových zdrojov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá