30.11.2012 0 Comments

Pre SMART TV už netreba kupovať nový televízor

Operátor ANTIK Telecom spúšťa update funkcií SmartTVboxu, šikovného set-top boxu, ktorý umožňuje sledovať bezplatnú digitálnu káblovku kdekoľvek na Slovensku. Nové funkcie dostanú postupne všetci, ktorí si box už kúpili. Už si nemusíte kupovať drahé televízory so smart funkciami, stačí vám ten súčasný. Jeho pripojením ku SmartTVBoxu získate SMART TV s nasledujúcimi funkciami:

- Youtube a Internet v televízore
- Nahrávanie na USB alebo externý harddisk
- Media player
- DLNA media player, ktorý umožňuje prehrávať filmy, hudbu a obrázky z domácej siete
- TV SME
- BitTorrent klient
- Tango do vrecka (po zakúpení prídavného zariadenia)

„SmartTVbox doslova premení obyčajný televízor na SMART TV a za mnohonásobne nižšie náklady. Aktuálne updatujeme jeho súčasné funkcie. Všetky, aj doteraz zakúpené zariadenia, budú poskytovať oveľa viac možností ako využívať interaktívnu TV. SmarTVbox bude prvým zariadením s BitTorrent klientom na Slovensku, bude umožňovať nahrávať programy, prehrávať filmy, videá a fotky aj z domácej siete, zákazníci navyše budú môcť na ňom sledovať TV SME. Dôležité je, že všetky tieto funkcie budú dostupné aj pri bezplatnej káblovke a kdekoľvek na Slovensku" vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, manažér IPTV spoločnosti ANTIK Telecom.

V súčasnosti poskytuje SmartTVbox viac ako 20 bezplatných TV programov, umožňuje využívať 20 dňový archív najobľúbenejších programov a má elektronického programového sprievodcu až na 14 dní. Po súčasnom update príde ďalší, ktorý umožní sledovať TV aj v mobile či tablete a všetky funkcie budú dostupné aj v prípade, že budú mať zákazníci internet cez WiFi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá