Image
14.8.2015 0 Comments

Samsung predstavil novú mobilnú platobnú službu Samsung Pay

Samsung predstavil mobilnú platobnú službu Samsung Pay, ktorú môžu využiť používatelia na nákup takmer všade. Fungovať bude od 20. augusta v Južnej Kórei a Spojených štátoch od 28. septembra.

Platobná služba Samsung Pay bude predinštalovaná v nových smartfónoch Samsung Galaxy S6 edge+ a Galaxy Note 5 a voľne stiahnuteľný softvér pre modely Samsung Galaxy S6 a S6 edge bude na americkom a kórejskom trhu k dispozícii v polovici augusta. Ak chce užívateľ vykonať platbu prostredníctvom Samsung Pay, stačí jednoducho prejsť prstom po displeji, nechať si sňať odtlačok prsta a zaplatiť.

20150814LOQ2RBFEPOVE1DN45IKTSLS4.jpg

Samsung Pay využíva digitálnu tokenizáciu, bezpečnostnú platformu Samsung KNOX a metódy snímania odtlačkov prstov na zabezpečenie bezpečnej platby a zníženia akýchkoľvek rizík spojených s platobnými kartami. Samsung Pay spolupracuje s väčšinou existujúcich čítačiek kariet, ako NFC, tak aj MST. Ide o prvú mobilnú platobnú metódu, ktorú je možné využiť prakticky u všetkých obchodníkov, ktorí prijímajú platobné karty.

20150814VGXCEBDMPTX4CTM8IEAPRTNT.jpg

Samsung za účelom rozširovania služby Samsung Pay spolupracuje v USA so štyrmi sieťami platobných kariet, ako sú American Express, Discover, MasterCard a VISA, s veľkými bankami vrátane Bank of America, Chase, Citi, US Bank, a kľúčovými finančnými partnermi vrátane Blackhawk, First Data, Synchrony Financial, TSYS a Vantiv.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá