Image
7.12.2016 0 Comments

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohovory s inými používateľmi aplikácie immmr. Vždy pod svojím telefónnym číslom. Ak práve nie ste v dosahu WiFi, využije na posielanie správ a súborov či hovory klasickú mobilnú sieť. Cez immmr môžete zavolať aj kamarátovi, ktorý immmr nemá. Aplikácia je dostupná pre smartfóny s operačnými systémami iOS a Android a ak práve sedíte za počítačom, môžete sa prihlásiť aj cez webové rozhranie web.immmr.com.

 

Kontakty sú uložené v cloude a po prihlásení su tak dostupné na akomkoľvek zariadení. Immmr automaticky rozozná, kto zo zoznamu kontaktov používa immmr a označí ho immmr ikonou. Ak má váš priateľ immmr môžete nadviazať bezplatný hovor alebo videohovor cez dáta, ak však máte ešte veľa voľných minút môžete si zvoliť aj bežný mobilný hovor priamo v aplikácii.

Prostredníctvom služby Immmr, je možné zdieľať súbory s veľkosťou až do 2 MB (napr. fotografie, video a audio súbory, vCard a lokality). Počas bezplatného hlasového hovoru je možné zapnúť kameru a pridať tak k existujúcemu hlasovému hovoru videoprenos. Videohovor môže prebiehať medzi 4 účastníkmi zároveň, skupinový chat medzi 50 účastníkmi aplikácie immmr. V aplikácia immmr vidíte kto je aktuálne online alebo kedy boli vaši priatelia oinline naposledy, kto píše správu a kedy je správa odoslaná, prijatá a prečítaná.

Doplnková služba immmr je dostupná pre všetky paušály Happy zadarmo. Aktivujete si ju bezplatne na webe počas kúpy Happy paušálu. Ak už paušál Happy máte, doplnkovú službu si aktivujete tu. Služba immmr je zatiaľ v pilotnej prevádzke. 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá