Image
23.9.2019 0 Comments

Svetoznámy futurista Chris Riddell otvorí v Košiciach druhý ročník inovačného veľtrhu a konferencie SlovakiaTech 2019

Špeciálny projekt

Už o mesiac sa v Košiciach zíde svetová i domáca špička inovátorov a odborníkov na nové technológie a trendy. Vyše stovka spíkrov počas troch dní na troch pódiách privíta priaznivcov nových technológií  na SlovakiaTech Forum-Expo 2019 v košickom Kulturparku v dňoch 8. až 10. októbra.

Druhý ročník inovačného a technologického veľtrhu a konferencie otvorí svetoznámy futurista Chris Riddell (1981) z Austrálie. Tento odborník na digitálne technológie je celosvetovo uznávaným lídrom vo svojom odbore a odborníkom na otváranie príležitostí pre podniky. Jeho globálne odborné znalosti poskytujú jedinečnú perspektívu a pohľad na podniky budúcnosti.

„Ak chceme vedieť čo nás čaká v budúcnosti, musíme sa pozrieť do našej minulosti“, tvrdí Chris. Internet všetkého a internet vecí podľa neho znamená, že všetko v našom živote je poprepájané online. „Naše práčky, chladničky, autá, dokonca i žiarovky sú dnes už pripojené k internetu. Firmy dnes poznajú správanie svojich zákazníkov lepšie ako kedykoľvek predtým, poznajú ich návyky a dokonca vedia, čo práve robia!“ myslí si futurista Táto éra bude podľa neho pokračovať a preto je na mieste otázka, čo bude nasledovať ďalej?

Chris Riddell je futuristom a inšpiratívnym rečníkom, ktorý vypracoval stratégiu poskytovateľom telekomunikačných služieb, bankám, finančným inštitúciám, firmám pôsobiacim v cestovnom ruchu. Často ho označujú za „hovorcu“ a komentátora nových digitálnych trendov a mediálneho správania.

Chris trávi svoj život spojovaním s podnikmi a jednotlivcami, naprieč odvetviami a okolo nášho hyper prepojeného digitálneho sveta. Vďaka talentu na analýzu vznikajúcich trendov, vzorcov a správania sú Chrisove poznatky presvedčivé, provokujúce a inšpiratívne.

Podľa Chrisa Riddella je na čase položiť si otázku, či ste v pripravení zvládať vývoj a trend vo svojom zamestnaní, či biznise? Či sú vaše znalosti nových technológií dostatočné a či priemyselné odvetvie v ktorom pracujete má ešte perspektívu? Ako dodal, „musíte si byť istý, či ste vôbec ešte relevantný pre život, ktorý žijeme dnes!“

Do Košíc na SlovakiaTech 2019 pricestujú aj ďalší svetoví odborníci z oblasti inovácií a technológií. Medzi nimi aj profesor Dennis Hong z Kalifornskej univerzity, ktorý je v súčasnosti jedným z najlepších vývojárov humanoidných robotov budúcnosti. Svojou prednáškou zaujme isto aj Švajčiar Michel Fornasier, prezývaný „Bionicman“, ktorý je vďaka  bionickej protéze pravej ruky priekopníkom v symbióze robotiky a ľudského tela. „Radikálne myšlienky najväčších inovátorov“ predstaví Dawid Rowan, ktorý je zakladajúcim šéfredaktorom britskej edície WIRED a autorom knihy „Non-Bulshit Innovation“.

Zaujímajú vás nové trendy v inováciách a technológiách? Príďte sa osobne pozrieť na SlovakiaTech 2019 do Košíc. Registrujte sa bezplatne na slovakiatech.sk a zažite tri dni inšpirácií a nových impulzov. Vstup pre registrovaných účastníkov konferencie je bezplatný!

Zobrazit Galériu
Autor: SlovakiaTech

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Technológie

Vývoj s využitím CI/CD a jeho výhody

21.10.2019 15:08

Špeciálny projekt Žiadna aplikácia nie je nikdy taká dobrá, aby nemohla byť ešte lepšia. Ešte prednedávnom sa softvér a jeho aktualizácie dodávali na mesačnej alebo kvartálnej báze. Dnes však moderné ...

Technológie

Dragonfly – vážka vzdorujúca gravitácii

01.10.2019 12:29

HP Elite Dragonfly spája štýl, výkon a produktivitu. Najľahší kompaktný firemný konvertibilný počítač na svete zvláda pracovný deň ako pierko. Sloboda pohybu a mobilita, to je heslo súčasnosti a pri ...

Technológie

Inovuj Košice a vyhraj so svojím nápadom cestu do Paríža

30.09.2019 13:35

Špeciálny projekt Držíš v hlave kreatívny nápad, ktorý by vylepšil Slovensko? Vieš si predstaviť svoju inováciu vo veľkom prevedení? Napríklad aj vďaka podpore investora, ktorého môžeš získať v Paríž ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá