Image
31.7.2014 0 Comments

Sygic má prvú navigačnú aplikáciu na zníženie agresivity na cestách

Black_box_image.png Vďaka novej aktualizácii aplikácie Sygic GPS Navigation prináša spoločnosť Sygic vodičom možnosť získať konkrétne dôkazy v prípade, že sa stretnú s agresivitou na cestách, a zdieľať videá agresívnych vodičov na sociálnych sieťach.

Fingované dopravné nehody sa dnes stávajú na cestách čoraz častejšími. Palubné kamery preto patria medzi najdôležitejšie autodoplnky. Agresivita na cestách, predbiehanie nákladných vozidiel či náhly výskyt zvierat na ceste - to je len niekoľko príkladov nečakaných problémov, ktoré môžu spôsobiť vážne dopravné nehody. Palubná kamera patrí medzi najspoľahlivejšie pomôcky pri určení vinníka dopravnej nehody a je najhodnovernejším spôsobom zaistenia dôkazov.

Spoločnosť Sygic preto vyvinula prvú navigačnú aplikáciu na trhu s funkciou palubnej kamery. Funkcia BlackBox je k dispozícii ako doplnková funkcia v aplikácii len za 9,99 eura a možno ju používať súčasne s aplikáciou Sygic GPS Navigation pre iOS.

Integrácia so sociálnymi sieťami umožňuje vodičom okamžite zdieľať dôkazy, ak sa stane niečo nepredvídané. BlackBox je spôsob, ako môžu vodiči chrániť seba a svojich blízkych pred tým, aby sa stali obeťou agresívnych vodičov alebo poistných podvodníkov.

Používanie rozhrania Sygic BlackBox je jednoduché: vodič aktivuje funkciu jediným dotykom v ponuke aplikácie, umiestni smartfón do držiaka v aute a môže vyraziť na cestu. Aplikácia automaticky začne nahrávať nepretržitý záznam vrátane súradníc GPS, aktuálnej rýchlosti, dátumu a času. Videá s dĺžkou 5 minút môže používateľ uložiť v galérii telefónu. Na rozdiel od digitálnych videorekordérov s pamäťou vo forme karty SD sú export a odovzdanie videa do cloudu jednoduché a nevyžadujú žiadne ďalšie príslušenstvo.

Funkcie aplikácie Sygic GPS Navigation:

3D off-line mapy, ktoré nevyžadujú dátové pripojenieHlasová navigácia vo viac ako 40 jazykochFunkcia Hovorené názvy ulíc na bezpečné a pohodlné šoférovanieUpozornenia na prekročenie maximálnej povolenej rýchlostiFunkcie Dynamický asistent jazdných pruhov a Pohľad na križovatkuInteraktívna mapa umožňujúca ťuknutie na ľubovoľnú ulicu alebo bod záujmu a zobrazenie podrobnostíDopravné informácie v reálnom čase (nákup z aplikácie)Heads-up Display (HUD) na navigáciu bez spustenia zraku z cesty (nákup z aplikácie)Vysokokvalitné upozornenia na mobilné rýchlostné radary (nákup z aplikácie).

Mapové dáta aplikácie Sygic GPS Navigation sú uložené v telefóne používateľa, nevysielajú sa z internetu. Používatelia aplikácie Sygic sa nemusia obávať, že sa stratia v oblasti so slabým internetovým signálom alebo že pri používaní navigácie GPS vyčerpajú svoje dátové limity. Keď sú používatelia aplikácie Sygic on-line, majú prístup k ďalším užitočným funkciám, ako sú dopravné informácie v reálnom čase alebo zdieľanie informácií o dopravných nehodách s inými vodičmi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Systém Dentis pomáha zubárom byť efektívnejším

08.08.2019 10:08

Špeciálny projekt Aj slovenský softvér vie preraziť a konkurovať aj tým zabehnutým. Príkladom nie je len Eset, či Sygic, ale aj  špeciálny softvér určený pre zubných lekárov a kliniky – Dentis.  Ten ...

Produkty

Špičkový notebook pre novú generáciu biznismenov

17.07.2019 08:58

Lenovo ThinkBook 13s je novou kategóriou pracovného zariadenia pre mladých biznismenov.  Práve oni si vyžadujú, aby ich zariadenie bolo dostatočne výkonné a štýlové, aby ho mohli používať celý deň bez ...

Produkty

Nový rad Konica Minolta bizhub i-Series

21.06.2019 08:21

Špeciálny projekt Konica Minolta ohlásila nový rad kancelárskych zariadení s označením bizhub i-Series. Ich ambíciou je posunúť multifunkčné zariadenia do novej, digitálnej doby. Pozreli sme sa na to ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá