Image
25.8.2015 0 Comments

Viral na pokračovanie: Mercedes po prehratej stávke urobil gesto a CLA-čko utopil

Obrovské množstvo komentárov, lajkov a zdieľaní si vyžiadalo konanie slovenského zastúpenia nemeckej automobilky Mercedes-Benz na sociálnej sieti Facebook. Po tom, čo na svojej stránke zverejnili fotografiu s najnovším modelom CLA Shooting Brake pri bazéne s otázkou: „Má niekto lepší nápad na zajtra?", stačil jeden nevinný komentár na to, aby sa začali diať skutočne veľké veci.

„A čo tak, keby si tento meďák zaplával?" znelo v komentári od fanúšika, ktorého dôsledky natrápili kompetentných z Mercedesu, no predovšetkým ich social media managera. Keďže Mercedes sľúbil, že ak trúfalý komentár olajkuje tisíc ľudí, fanúšik si môže vybrať, či do bazéna s novým CLA Shooting Brake nacúvajú alebo to dajú driftom. A tak sa aj stalo.

Aj keď oddelenie pre krízovú komunikáciu využilo situáciu na vyhlásenie súťaže o najlepšiu vizualizáciu s možnosťou výhry nového automobilu na víkend, toto riešenie neprinieslo žiadanú spokojnosť u fanúšikov. Preto sa Mercedes rozhodol konať opäť.

mercedes_CLA2.jpg

Na znak prehry Mercedes-Benz nahral teaser, v ktorom splnil to, čo sľúbil. Veď posúďte sami, či naozaj prehranú stávku splnil.


Zdroj: facebook.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá