30.6.2014 0 Comments

Zákazníci HP môžu vyhrať týždenný prenájom obytného karavanu a spríjemniť si dovolenku vďaka najmodernejším technológiám

Spoločnosť HP odštartovala letnú kampaň s názvom „Sloboda na cestách s HP" a vyslala na cestu po Slovenskej republike obytný karavan, vybavený najnovšími technológiami na cesty - mobilnými notebookmi a tlačiarňami HP. Od 1. 7. do 31. 8. bude HP karavan putovať po vybraných slovenských kempoch, navštevovať obchodných partnerov a predstaví sa i na hudobnom festivale Pohoda.

Hlavným poslaním karavanu je predstaviť vybrané technológie, vďaka ktorým si môžu zákazníci HP kdekoľvek na cestách uľahčiť život - a napríklad i stráviť príjemnejšiu dovolenku. Technológia „z karavanu" umožní používateľom napr. kompletne plánovať ich výlety - vytvárať vlastné trasy, nájsť turistické zaujímavosti na ceste, vytlačiť mapy, priebežne kontrolovať premávku na ceste, nájsť najvhodnejšie parkovanie, rovnako ako sťahovať recepty pre kempingovú kuchyňu, okamžité vytlačenie fotografií, prezeranie videa a jeho zdieľanie s priateľmi na sociálnych sieťach, počúvať cez online stream najnovšie hudobné hity alebo napríklad napísať a vytlačiť priamo v karaváne pozvánku na večernú párty pre priateľov z kempu.

Ak počas prázdnin narazia používatelia na karavan HP (alebo si naň „počkajú" na niektorej z jeho plánovaných zastávok), môžu v ňom spoznať napr. novú radu notebookov HP Pavilion x360 či tlačiarne HP DeskJet Ink Advantage, a tiež sa zapojiť do súťaže o notebook HP Pavilion x360 - stačí na mieste vyplniť letáčik a odovzdať ho osadenstvu karavanu.

Technológia „na mieru"
Tak ako tento karavan, tak aj celú svoju technológiu prispôsobuje HP maximálne potrebám zákazníkov - napr. notebooky HP Pavilion x360 sú vybavené unikátnym otočným kĺbom, ktorý iba pretočením displeja premenia používatelia na tablet. Toto jednoduché a spoľahlivé riešenie prináša zákazníkom slobodu pri práci i zábave. S tlačiarňami HP Deskjet Ink Advantage a originálnym cartridgeom HP môžu zase zákazníci za prekvapivo nízku cenu využívať vynikajúcu kvalitu tlače a získať maximálnu spoľahlivosť. Vďaka technológií HP ePrint sa dá naviac tlačiť kdekoľvek a odkiaľkoľvek - stačí tlačiarne pripojiť k internetu a vykonať jednoduchú konfiguráciu funkcie ePrint.

Okrem súťaže o notebook HP Pavilion x360 pripravilo HP pre svojich zákazníkov i ďalšiu originálnu súťaž, v ktorej môžu vyhrať bezplatný týždenný prenájom obytného auta v termíne od 7. 9. do 14. 9. 2014. Vďaka karavanu HP budú môcť výhercovia stráviť nezabudnuteľný týždeň plný intenzívnych zážitkov z netradičnej dovolenky, a všetko si zaznamenávať vďaka technológiám HP, umiestnených v karavane.

Súťaže o prenájom karavanu sa môžu zúčastniť zákazníci, ktorí si v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014 zakúpia akýkoľvek notebook HP Pavilion alebo tlačiareň HP Deskjet Ink Advantage v online obchode HPobchod.sk či u HP partnerov. Následne sa stačí zaregistrovať na webe súťaže, nahrať doklad o zaplatení a tipovať odpoveď na súťažnú otázku „Koľko kilometrov prejde HP karavan v Slovenskej republike v období od 1. 7. 2014 do 25. 8. 2014, tj. v dobe trvania kampane?".

Viac informácií sa dá nájsť na webe HPobchodu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

PC forum button

Najnovšie videá